سوپ تقویت اعتماد به نفس

نوع محصول: کتاب الکترونیکی

نویسنده: سید محمدسعید میریونسی

تعداد صفحات: 14 صفحه


آدمی همیشه در زندگی به دنبال داشتن بهترین‌ها است، اما نکته مهم این است که همیشه، موارد بهتر برای کسانی بوجود می‌آید که دائم بر روی شخصیت خود کار می‌کنند و هر لحظه از خود، منِ بهتری را شکل می‌دهند.

اعتماد به نفس یکی از ویژگی‌های فردی است که تاثیر بسیار زیادی در کسب موفقیت و ثروت دارد، و جالب‌تر اینکه این ویژگی، که من آن را نیرو می‌نامم، در ذات همه ما وجود دارد، تنها با انجام یک سری از تمرین‌ها باید آن را قوت و قدرت ببخشیم و سپس شاهد تاثیرگذاری آن بر زندگیمان باشیم.

چرا اسم این کتاب الکترونیکی را “سوپ تقویت اعتماد به نفس” گذاشتم؟
وقتی کودک بودم، هرگاه سرما می‌خوردم، مادرم برایم سوپ رشته خوشمزه‌ای درست می‌کرد و چنان خوشمزه و مقوی بود، که همیشه حال مرا بهتر می‌کرد، به همین خاطر تشابه زیادی بین یک فرد سرماخورده و کسی که از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هست وجود دارد، چون اعتماد به نفس دقیقا مانند سیستم دفاعی بدن عمل می‌کند که اجازه دخالت و ورود می‌کروب‌ها را به بدن ما نمی‌دهد؛
در واقع اعتماد به نفس سیستم دفاعی قویِ رفتاری ما در برابر مسائل و مشکلات هست، آنجایی که با کوچک‌ترین مسئله و سختی جا نمی‌زنیم و همواره برای زندگی خود ارزش قائل می‌شویم.

و هرچقدر این نیرو قدرتمندتر باشد، دستاوردهای ما در زندگی بیشتر است، و حتی تا جایی این نیرو در زندگی ما اثرگذار است که اجازه ورود انسان‌هایی را با فرکانس‌های ضعیف و باورهای محدود در دایره دوستی ما نمی‌دهد و در واقع مانند یک سپر دفاعی عمل می‌کند.

به نظر من مهمترین کاری که در ساختن شخصیت خود باید انجام دهیم، این هست که بر جَذَبه و جَذبه خود بیافزاییم؛
جَذَبه برای دفع انسان‌های اردک صفت که پرواز را خیال واهی می‌دانند، و جَذبه برای جذب انسان‌ها و موقعیت‌ها بی‌نظیر که همچون عقاب برای موفقیت‌های خود در آسمان اوج می‌گیرند و هیچ سختی را باور ندارند و با همه توان برای آفرینش اهداف خود تلاش می‌کنند.

و این یک قانون است، که ما همچون دوستان و اطرافیانمان می‌شویم.

پس اگر می‌خواهی بر نیروی اعتماد به نفس خود بیافزایید، در حلقه کسانی قرار بگیرید که رفتار و گفتار آنها این نیرو را در شما افزایش می‌دهند و پس از مدتی شاهد این می‌باشید که این نیروی دفاعی، شما را از بسیاری مسائل و اتفاق‌ها و انسان‌های نامطلوب حفظ می‌کند.

خب، با این توضیح اگر آماده هستید، برویم و سوپ تقویت اعتماد به نفس خودمان را درست کنیم.

برای درست کردن یک سوپ خوشمزه نیاز هست که اول از همه، مواد مورد نیاز آن را تهیه کنیم و سپس با دستور پختی که در ادامه برای شما آموزش داده‌ام این مواد را ترکیب کنید و یک سوپ مقوی برای تقویت اعتماد به نفس خود تهیه کنید.

که به محض میل کردن آن، نیروی اعتماد به نفس خود را کامل کنید.


برای دانلود کتاب الکترونیکی “سوپ تقویت اعتماد به نفس” بر روی لینک زیر کلیک کنید

می‌خواهم همین الان این کتابچه الکترونیکی را دانلود کنم